Ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších se začíná rýsovat budoucí centrum. Porota doporučila dva architektonické návrhy, z nichž má vzejít finální podoba. Součástí nového centra má být pěší zóna, podzemní garáže i hotel a byty. Právě nové byty jsou však pro tuzemské obyvatele největším problémem. Podle starosty Špindlerova Mlýna Martina Jandury (nestr.) je už ve městě bytů přehršel. Hlavními majiteli pozemků je město a společnost Penta Real Estate. Stavba by mohla začít už v roce 2029.
Související články
2026 © Network Today. All Rights Reserved.


